Srovnávač povinného ručení pomáhá ušetřit až 70 % oproti běžným cenám

Vybrat si to nejvhodnější a zároveň nejlevnější povinné ručení je oříšek pro každého motoristu. Pročítání a porovnávání všech nabídek pojišťoven zabírá velké množství času a mnohdy si klient ani po několika hodinách není svou volbou pojištění auta jistý.

Naštěstí se dnes už dají jednotlivé produkty povinného ručení porovnat pomocí jednoduché online kalkulačky. Ta vše zvládne během pár minut a klientovi tak ušetří nejen spoustu času, nýbrž možná i ztracené nervy.

Až 64 % řidičů zbytečně přeplácí své povinné ručení.

Najít nejlevnější povinné ručení >

Celý proces se dá absolvovat z pohodlí domova, bez nutnosti běhání po pojišťovnách a obstarávání aktuálních nabídek. Klient si v klidu pročte informace o produktech, které ho zaujmou, a vybere si ten nejvýhodnější. Rychle, snadno a navíc zdarma.

Porovnání povinného ručení

Kdo přemýšlí nad změnou pojišťovatele a chce si vybrat levnější povinné ručení, než má nyní, není nic snadnějšího, než použít kalkulačku povinného ručení dostupnou na webu NejlepsiRuceni.cz.

Srovnávač najde ideální povinné ručení s ohledem na typ auta i na věk a zkušenosti řidiče.

Zadá do ní potřebné údaje o sobě a o vozidle a ona mu spočítá to nejvýhodnější povinné ručení přímo na míru. Kalkulačka porovnává nabídky od desítek ověřených pojišťoven, mezi nimiž nechybí přední poskytovatelé jako Kooperativa, Axa pojišťovna nebo Česká pojišťovna.

Nezbytným produktem k novému automobilu je také havarijní pojištění. Online kalkulačka najde to nejlevnější během několika minut.

Sjednat havarijní pojištění All Risk již za 2 153 Kč ročně >

Porovnání povinného ručení zajistí, že klientovi neunikne žádná z těch nejvýhodnějších nabídek, jaké se na českém trhu vyskytují. Není třeba bát se poplatků, využití srovnávače povinného ručení totiž nic nestojí a je zcela nezávazně dostupné pro všechny uživatele internetu.

Pro kalkulaci ceny je potřeba zadat údaje o vozidle, jako je jeho stáří, typ, objem a výkon motoru. Dále klient musí vyplnit základní informace o své osobě. Jen tak je kalkulačka schopna vygenerovat ten nejvýhodnější produkt každému přímo na míru.

Vyplnění formuláře kalkulačky povinného ručení zabere jen pár minut, poté klient obdrží ty nejlevnější nabídky na svůj e-mail. Pokud ho některá zaujme, může si produkt rovnou sjednat. Tím, že vše vyřídí přes internet, získá další bonusy a slevy.